Sizler için bu haftanın en çok sevdiğim, beğendiğim gelinliklerini derledim. Bu gelinlikler bazıları çok iddialı lakin doğru fizik ile muhteşem olacaktır.

Her zaman büyükler için gelinlikler paylaşıyorum fakat bu dünya güzeli minikleri paylaşmadan edemedim. Kardeşiniz, yeğeniniz, kuzeniniz varsa düğününüzde o da gelin olabilir. :)
0 216

Düğün albümünüzde yüzüğünüzün bulunması çok şık olacaktır. Sizde bu yüzük fotoğraflarından ilham alabilirsiniz.
0 122

Yağmur Atacan ile 2008 yılında dünya evine giren Pınar Altuğ, Perihan Akı imzalı sade, gögüs dekolteli bir gelinlik tercih etmiş.

Davetlilerinizin masalarına yerleştirebileceğiniz bu güzel çiçekler ile düğününüzü renklendirebilirsiniz.

50lerdeki dize kadar olan gelinlikleri filmlerden görmüşsünüzdür. Şimdilerde bu modelleri tekrar gelinlik modellerine uyguluyorlar. Ve sonuç harika..

İçinizdeki çocuğu evlenirken öldürmenize gerek yok. Olduğunuz gibi olun ve düğününüze sizden bir parça katın. Örneğin bu yaka çiçekleri geek damatlar için..
0 300

Kavak Yelleri'nin Aslı'sı, Muhteşem Yüzyıl'ın Mihrimah'ı Pelin Karahan geçen sene Barcelona'da evlendi. Açıkcası ben uzun kollu dantel detaylı ve upuzun duvalı bu gelinliğe bayıldım. Peki sizin fikriniz nedir? Karahan'ın...

Şekerli çörek olarak bilinen donutlar düğünlere konuk olmaya başlamış.. Farklılık arayan gelinler bu yazıya dikkat!! Bu tatlı mı tatlı yiyecek düğün pastanız olabilir.
0 182

Sonsuza kadar "evet" diyeceksiniz. Peki yüzük yerine size özel yüzük dövme yaptırmaya ne dersiniz?

Gelinliğinize uygun şık saç modeli yaptırmak her gelinin hakkı. Sizin için derlediğim bu 20 Vintage saç modeli özellikle kır düğünü düşünen gelinler için ideal...

Evet dediniz ve artık yepyeni bir hayata merhaba dediniz. Artık yepyeni bir soyadınız var.   Peki hangi belgeleri değiştirmeniz gerektiğini biliyor musunuz? 1) Nüfus Cüzdanı İlçe Nüfus Müdürlüğü'nden...