Gelin & Damat Ayakkabı 4 One Boutique’ten Gelin Ayakkabıları

İstanbul Nişantaşı’nda bulunan 4ONE Boutique, gelinlikten sonra siz gelin adaylarının uğrayacağı bir mekan. Duvak, saç aksesuarları, ayakkabı, şapka, taç ve iç çamaşırı gibi alternatif ürünleri ile sokak sokak aramak zorunda kalacağınız şeyleri tek bir adreste bulabilirsiniz. 4ONE Boutique’deki tüm ürünler İtalyan ve çok değerli parçalar.

Bugün bu firmanın ayakkabılarını sitemizde konuk edeceğiz. Taşlı, ışıl ışıl şık modelleri ile hepsine bayıldım.

Hafta içi ve cumartesi günleri saat 10.00 – 18.30 arası çalışıyorlar.

 

İletişim bilgileri:

  • Adres: Abdi İpekçi Cad. Side Apt. 53 / 10 Kat 4 Nişantaşı, Şişli – İstanbul
  • Telefon: +90 212 343 80 04
  • Websiteleri: http://www.4oneboutique.com/

 

Markaları:

Francesco Italy

1945 yılından beri tasarım yapan firma, muhteşem işçiliği ile koleksiyonlarını ortaya çıkarıyor. Francesco ayakkabılarının ve aksesuarların her biri değerli nakış işlemeleriyle, yumuşak derilerle ve hakiki Swarovski taşlarla oluşturulmuş gerçek birer mücevher.

o_315UFU9NQB o_A4O57I1PR8 o_MNE91LZRSA o_PUFTJAD3YQ o_X2O3TVHNDQ

 

 

Loriblu

Pırıl pırıl Swarovski taşlı sandaletler, kalpler ve sonsuzluk!

Her biri sanat eseri olan Loriblu ayakkabılarının tasarımları, Graziano Cuccu ve Annarita Pilotti’ye ait. Kırmızı halıya yakışır taşlarla ve simli tabanlarıyla göz kamaştıran İtalyan yapımı ayakkabılar, en yüksek kalite malzemelerle, deri, süet ve satenden üretiliyor.

Graziano Cuccu’nun yaratıcılık stilini yansıtan topuklar; farklı yükseklikleri, her zaman şık ve sonsuz kıvrımları, kalın ve ince seçenekleriyle özgün çözümler sunuyor.

o_1MKF6U66TZ o_44QGNMD77N o_BN4U1KOFYA o_ED9E8IJ47I o_TVIRXLEW9R o_VY4UW6KU96 o_YTLMPA8GPK

 

Giorgio Iachini

1968 yılından beri yüksek kalitede ayakkabı üreten Giorgio Iachini, yıllar boyunca kazandığı deneyimleri sayesinde markayı ikinci nesline taşıyarak müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. 40 yılı aşkın süredir profesyonel ve ciddi yaklaşımıyla faaliyet gösteren Giorgio Iachini en küçük detaylara kadar özenle ürettiği gelin ve tören ayakkabılarıyla en önemli gün olan düğün günü için mükemmelliği sunuyor.

Doğal kumaşlarla üretilen ayakkabılar, üretim süreci boyunca çalışanlar tarafından her aşamada titizlikle takip edilerek ayakkabı ustalarının el işçiliğiyle, süreç sonunda gerçek mücevherler haline getiriliyor. Giorgio Iachini ayakkabıları; İtalya’da ve yurtdışında en seçkin butiklerde ve ayakkabı mağazalarında satışa sunuluyor; nikâh törenlerinde ve düğünlerde gelinlerin ayağında göz kamaştırıyor.

o_3GD6JUHJDJ o_4CEFFCIXQV o_74WHB8BXXX

o_N9CEGRR4TG