Gelin & Damat Ayakkabı Gelin ayakkabını Toppuk ile kendin tasarla

İstediğiniz gelin ayakkabısını henüz bulamadınız mı? Her yeri dolaştınız ve hayallerinizdeki ayakkabı kayıp mı? İşte sizlere muhteşem bir çözüm buldum. Kendi gelin ayakkabını kendin tasarla!!

Sistem şu şekilde işliyor:

1) http://www.toppuk.com/ adresine giriyorsunuz.

2)Ayakkabını tasarla seçeneğini seçiyorsunuz.

3) 9 farklı modelden ayakkabınızı seçiyorsunuz. Yüksek topuklu, dolgu topuklu, alçak topuklu. Platformlu yüksek topuklu ayakkabılarda 12 ve 14 cm topuk uzunluğu seçeneği var. Kısa olanlarda ise topuk uzunluğu 9 cm. Babet seçeneğini de unutmamak lazım!

toppuk-1

4) Dilerseniz bant ya da zincir ekliyorsunuz. Üstelik bantların her biri birbirinden ve ayakkabıdan bağımsız olarak renklendirilebiliyor. Böylece ayakkabınız daha da özelleşiyor.

toppuk

5) Gelin ayakkabısında çoğunlukla aksesuarla hareketlendirme yapılır. Bu sistemde isterseniz gelin ayakkabısının arkasına, önüne ya da yanına çiçek, taşlı fiyonklar vs ekleyebiliyorsunuz. Fiyonk ve Gül isimli aksesuarlar da renklendirilebilir.
toppuk-2

6) Vee geldik en güzel kısmına renklendirme.. Neresinin hangi renk olduğunu siz seçiyorsunuz. Deri, rugan, süet, ya da taşlı seçimleri yapıp hayalinizdeki ayakkabıyı şekillendiriyorsunuz.
7)Tadaaa ayakkabınız hazır :)