Düğün Firmaları Kız Kulesi

O gece kız kulesi yalnızca sizin!

Özel davett ve organizasyonlarınızda kız kulesini kapatarak, dünya mutfağının seçme lezzetlerinden yapacağınız tercihler ile oluşturduğunuz davet menünüz eşliğinde 240 kişiye kadar olan davetlilerinizi bu mekanda ağırlayabilirsiniz.

kız-kulesi2

 

Ayrıca yaz aylarında gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınızı Kız Kulesi’nin etrafının boğaz manzarası ile çevrili 250 kişi kapasiteli terasına taşıyabilirsiniz. İki kıtanın kucaklaştığı yerde üzerinde bulunduğu küçük adacıktan binlerce yıldır İstanbul’u seyreden Kız Kulesi, sayısız aşka tanıklık etti. Dünya’da eşi benzeri olmayan konumuyla İstanbul’un simgesi haline gelen kule, aşk hikayeleri ile de romantizmin sembolü haline geldi. Yüzyıllar boyunca sevgililerin manzarasına karşı birbirlerine söyledikleri “Evet” cümlesi ile aşklarını ölümsüzleştirdikleri bu eşsiz mekan, hep hayalini kurduğunuz unutulmaz düğünlerinize de ev sahipliği yapıyor.

Kız Kulesi Düğün Kapasite: 250

İletişim:

Kız Kulesi Fiyat:

Kız Kulesi: İstanbul’un ikonik simgelerinden Kız Kulesi’nde düğün yapmak için kulenin tamamını 1 günlüğüne kiralamak gerekiyor. Pazar günü 180 kişilik düğün organizasyonun fiyatı 32.400 TL. Cuma ya da cumartesi günleri yapılacak organizasyonların fiyatı ise 43.200 TL olarak belirlenmiş. Bu fiyata; düğün yemeği menüsü, limitsiz yerli içki, tekneyle ulaşım, orkestra, mini fotoğraf çekimi ve düğün pastası dahil.

Kız Kulesi Düğün Fotoğrafları:

image0012 image0016 image0024 image0026 image0058 image0184 kız kulesi2 kizkulesi_gorsel kizkulesi_gorsel2-680x1024 kiz-kulesi-4 kizkulesi-6