Düğün Firmaları Mihrabat Korusu

Düşlerinizden mükemmel anlara…

Etkinlik organizasyonları alanında deneyimlerimize dayanarak, iki temel soruya yanıt arandığını belirtebiliriz. “Düşlediğim organizasyon gerçekleştirilebilir mi?”, “Unutamayacağım mükemmel anlar yaşayabilir miyim?” Gerçekte aynı yanıtı bekleyen bu iki soruya bir çırpıda “Evet!” demek ne güzel olurdu!

İşte bu noktada anahtar “Doğru iletişim ve verimli işbirliği” olarak karşımıza çıkıyor. MİHRABAT, düşlerinizi gerçekleştirmede, unutulmaz anılar yaşatmada hizmete hazır. Geleneği ile… Deneyimi ile… Birikimi ile… Zengin altyapı ve insan kaynağı ile… Sınırsız seçenekleri ile… Toplam Kalite anlayışı ile…
ResimGoster (4)


Ziyaretçi ve müşterilerimizin daha fazla yorulmamaları yoğun iş temposunun yarattığı stres ve özellikle yeni ev kurmanın hazırlıklarının verdiği yoğunluğu da düşünerek oluşturduğumuz ”Her şey dahil hizmet yelpazesi” ni beğenilerinize ve hizmetinize sunuyoruz.

Tarihçe:
Kanlıca’nın bir diğer güzelliği de Fıstıklı yokuşundan körfeze inen alanda I. Mahmut zamanında kurulan ve padişahlar tarafından büyük ilgi gören Mihrabat Korusu’dur. Mihrabat Korusu’na, Nevşehirli Damat İbrahim Paşa tarafından yaptırılarak III. Ahmet’e armağan edilen Mihrabat Kasrı’nın adını verdiği iddia edilir. Ne yazık ki Mihrabat Kasrı yeniçeri isyanıyla bir hafta içinde yakılıp yıkılarak yok olmuştur. Mihrabat Korusu görkemli tarihine rağmen giderek küçülmüştür. Yahya Kemal’in gözlerden uzak saatler geçirmek için tercih ettiği Mihrabat Korusu, çeşitli yazar ve şairlere güzel manzarasıyla ilham kaynağı olmuştur.

Mihrabat Korusu Kapasite: 500 kişinin üzerinde konuk ağırlayabilirsiniz.
Mihrabat Korusu Kişi başı Fiyat: 70-120TL

  • Haftasonu davetleri için minimum kişi sayısının 250 olması gerekiyor. Haftaiçi davetler için minimum 150 kişi.
  • Mekan güzel. Alkol mekanda bulunmuyor. Eğer düğününüzü alkolsüz yapmayı düşünürseniz çok uygun bir alternatif.
  • Üstü açık ve çimen rengi bir halı kaplı bahçesi mevcut. Boğaz manzarası da ekstra.
  • Misafirler için otopark mevcut.

Mihrabat Korusu İletişim:

Mihrabat Korusu Fotoğrafları:

mihrabat1 mihrabat2 mihrabat-korusu ResimGoster (1) ResimGoster (2) ResimGoster (3) ResimGoster (4) ResimGoster (5) ResimGoster (6) ResimGoster (8) ResimGoster (9) ResimGoster (10) ResimGoster (11) ResimGoster (12) ResimGoster