Gelin & Damat Ayakkabı Pınar Arkun Gelin Ayakkabıları

Ödüllü tasarımcı ve kendi adıyla markalaşan Pınar Arkun, şık gelinlik ayakkabılarını gelin adaylarına sunuyor.

Denemek isteyen gelin adayları için satış noktalarının adresini  http://www.pinararkun.com/index.php/tr/sats-noktalar-2  adresinden bulabilirsiniz. İstanbul, Bursa, Antalya, Nevşehir, Rusya ve Londra’da satışta.

Mail: info@pinararkun.com

Tel: +90 212 241 71 65

Adres: Valikonağı Cad. Marmara Apt.No:16 Dr:1 Şişli İstanbul

 

Pınar Arkun Hakkında:

Pınar Arkun, 2004 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi GSF Tekstil bölümü Moda Aksesuar programından mezun olmuştur. Tasarımcı 2003 yılında 4.Ulusal Özgün Ayakkabı yarışmasında kadın kategorisinde 1.lik ödülü almıştır. Bu vasıta ile İtalya’da çeşitli seminerlere ve work shoplara katılma imkanı bulmuştur. Bundan bir süre sonra da İstanbul’da düzenlenen Ulusal Deri Günleri (Derisigner) yarışmasında finale kalması vasıtasıyla Fuar kapsamındaki sergiye kişisel koleksiyonuyla katılmıştır. 2004 yılında profesyonel kariyerine İstanbul’a başlamıştır. Çeşitli firmalarda Endüstriyel Tasarımcı olarak görev yapmıştır. 2006 Yılında Boyner Gruba bağlı olan İtalyan ayakkabı markası Divarese’de üç sene boyunca Görsel Tasarım Yöneticisi olarak çalıştıktan sonra kendi markasını oluşturmak üzere 2009 Nisan ayında görevinden ayrılmıştır.

Bu tarihten İtibaren kendi markasını kurmuştur ve bu marka adı altında ayakkabı tasarımı yapmaktadır.

Amacı, ayakkabı sektöründe bulunan kişiye özel butik üretim eksiğini gidermek ve ayakkabı tasarımcısı kavramının, bir giysi ve ürün tasarımcısı gibi özel bir yer edinmesini sağlamaktır.

Bu amaçlar doğrultusunda, öncelikle gelin ayakkabısından başlayarak, özel günlerde giyilebilecek, kişinin zevk ve karakterine uygun, anlamlı, kişiye özel tasarım ve üretimler yaparak hayalindeki ayakkabıları gerçeğe dönüştürmek ve ayakkabı tutkusuna anlam katmak için çalışmalarına devam etmektedir.

 

Sizler için seçtiğim modelleri

phoca_thumb_l_img_9459 phoca_thumb_l_img_9453 phoca_thumb_l_img_9443 phoca_thumb_l_2 phoca_thumb_l_4 phoca_thumb_l_5 phoca_thumb_l_1 phoca_thumb_l_14 phoca_thumb_l_12 phoca_thumb_l_9 phoca_thumb_l_7 phoca_thumb_l_6

 

Detaylı bilgi için: http://www.pinararkun.com