Düğün Firmaları The Marmara Taksim

Hayalinizdeki düğünü The Marmara Taksim’de yaşayın…

The Marmara Taksim, İstanbul’un kalbi Taksim’de, romantik atmosferi, sizin adınıza düşündüğü kusursuz detayları, ödüllü şeflerinin hazırladığı gecenize özel menüleri ve yılların tecrübesi ile en önemli gününüzü unutulmaz kılıyor…

The Marmara Taksim, zarif detaylarla süslenmiş şık bir ortamda sizin ve sevdiklerinizin hafızalarından silinmeyecek düğünler için iki balo salonuyla hizmet veriyor. Dünyaca ünlü mimar Dan Kwan’ın yorumuyla tamamen yenilenen Büyük Balo Salonu’nda yemek düzeninde 550, kokteyl düzeninde ise 750 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

The Marmara Taksim’in konusunda uzman Ziyafet Satış Yetkilileri, mükemmel bir düğün için gereken tüm ayrıntıları en ince noktasına kadar düşünüyor. Menü seçiminden müzik, ses ve ışık sistemlerine düğün pastasından mekan süslemeye kadar her adımda önerilerinizi ve isteklerinizi dikkate alarak çözüm üretiyor ve tüm koordinasyonu sağlıyor. Kısacası, masal gibi bir düğün yaşamanız için, The Marmara Taksim, profesyonel ekibiyle düğün öncesinde ve düğün sırasında yanınızda oluyor…

The Marmara Taksim’in uluslararası tecrübeye sahip ödüllü şefleri, Türk ve dünya mutfaklarının en seçkin örneklerini, göz alıcı bir sunumla misafirleriniz ve sizin için hazırlıyorlar. İsterseniz gecenize özel bir menü oluşturabiliyor, menüyü önceden tadabiliyorsunuz. Hayalinizdeki pasta, ödüllü pasta şeflerimizin tasarımıyla hayat buluyor.

The Marmara Taksim’in deneyimli servis ekibi hem sizin hem de misafirlerinizin hafızalarından silinmeyecek bir düğün için gereken her şeyi yapıyor…

Bu unutulmaz düğünün ardından The Marmara Taksim sizi muhteşem Boğaz manzaralı balayı odasında ağırlıyor…

Özellikle bahar ve yaz ayları evlilik için en çok tercih edilen aylar olduğundan, düğün tarihini en az 3 ay öncesinden The Marmara Taksim Ziyafet Departmanı’na bildirmek gerekiyor.

İletişim:

The Marmara Taksim Fiyatlar: 200 kişilik davetli için yiyecek, limitsiz yerli içki, dekorasyon, müzik dahil paket fiyatı kişi başı 85 Euro.

The Marmara Taksim Kapasite:  Büyük Balo Salonu’nda yemek düzeninde 550, kokteyl düzeninde ise 750 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

The Marmara Düğün Paketi:

The Marmara Taksim düğün paketinde

  • Karşılama kokteyli,
  • Dört farklı özel düğün menüsü seçeneği,
  • Düğün pastası,
  • Canlı müzik orkestrası,
  • Dj performansı,
  • Ses ve ışık sistemi,
  • Üç alternatifli salon süslemesi ve dekorasyon bir arada sunuluyor.

Pakette ayrıca ailelerin günlük kullanımı için bir oda, balayı odası (suit), balayı odasına meyve sepeti, köpüklü şarap servisi ve çikolata ikramından oluşan VIP ikramları bulunuyor. Fotoğraf ve video çekimi, ayrıca panoramik fotoğraf albümü paket dahilinde sunulan diğer hizmetler arasında.

The Marmara Taksim Fotoğrafları:

1014_b leisure1 wedding-honeymoon