Düğün Firmaları Titanik Business Hotel Bayrampaşa

İster yıldızlar altında havuz başında, isterseniz şık balo salonumuzda görkemli bir törenle olsun, Titanic Business Bayrampaşa size muhteşem bir sunum ve eksiksiz hizmet anlayışı ile hayalinizdeki düğünü sunuyor.

İzin verin, siz misafirlerinizle ilgilenirken, biz bu özel günün unutulmaz olmasını ve her anın keyfine varabilmenizi sağlayalım.

İstanbul Bayrampaşa’da gerçekleşen düğün organizasyonlarımızda, detaylara verdiğimiz önemle gurur duyuyoruz. Titanic Business Bayrampaşa’da planlanan her düğün, gelin ve damadın isteklerine göre özel olarak şekillendirilmektedir.

Hayalinizdeki düğünü beraber planlayıp, hayata geçirmekten memnuniyet duyarız.

Titanik Business Hotel Bayrampaşa Kapasite: 450 kişiye kadar hizmet verebiliyorlar.

Titanik Business Hotel Bayrampaşa Fiyat Kişi başı: 80TL civarında

Menüleri: Görmek için tıklayın

İletişim: 

Yol Tarifi:

Havalimanından çıkışta döner kavşaktan sola sapın ve D-100 İstanbul / Ankara bağlantısına kadar düz gidin. Bu girişten D-100 karayoluna sapın ve 10 km kadar sonra Avrupa Otoyolu / O3 bağlantısından dönün. Abdi İpekçi Caddesi yönünde sağı takip edin. 500 metre sonra Abdi İpekçi Caddesine dönün ve sağdaki üçüncü cadde Cicoz Yolu’na kadar ilerleyin. Cicoz Yolu’na döndüğünüzde Titanic Business Bayrampaşa 500 metre ileride sol taraftadır.

Titanik Business Hotel Bayrampaşa Fotoğrafları:

titanic-business-europe-weddings1ac6cec titanic-business-europe-weddings2e7821f titanic-business-europe-weddings6deaaa0 titanic-business-europe-weddings341c205 titanic-business-europe-weddings799bc39 titanic-business-europe-weddings45517f1