Düğün Yardımcısı Vera Wang’tan Gelinler için 8 Tavsiye

Dünyaca ünlü gelinlik tasarımcısı Vera Wang, sizler için bazı tavsiyelerde bulunuyor.

1) Konfor anahtardır

Düğün günü görünüşünüzü sevmeniz ve düğün mekanında yürürken rahat olmanız son derece önemlidir. Eğer rahat hissederseniz, etrafınıza da rahatlık ve pozitif enerji saçacaksınız. Böylelikle en güzel gelin olacağınız garanti..

2) Stilinizi belirleyin

Düğünün gerçekleşeceği sezon ve günün hangi saati olduğuna göre, düğün teması belirleyin. Gelinliğinizi ve onu tamamlayacak unsurları seçmek daha kolay hale gelecektir.

3) Baştan tırnağa kadar düşünün

Düğün gününüzde taşıyacağınız her şeyi -gelinliğiniz, tacınız ya da duvağınız, buketiniz, gelin ayakkabılarınız- denemeniz büyük gün için önemlidir. Hatta gelin makyajınızı da bu denkleme dahil edebiliriz. Tüm enerji ve dikkarinizi gelinliğe vermeyin.

4) Minik buketler

Çok detayları olan bir gelinliğiniz var ise, sade bir bukete yönelin. Büyük, karmaşık buketler dikkatleri gelinliğinizden dağıtacaktır, bu nedenle az olanın daha makbul olacağını unutmayın.

5) Kendi güzelliğini koru

Makyajınızı daha önceden karar verin ve çok aşırıya kaçmayın. Düğününüz yeni şeyleri ya da dramatik makyajı denemenin zamanı değildir. Kişisel olarak bembeyaz bir gelinlikle koyu kırmızı rujun taraftarı değilim fakat genel olarak.. Sizi olduğunuzdan farklı göründürecek makyaj ve saçtan kaçının.

6) Ayakkabılara dikkat!

Konik burunlu bir ayakkabı güzel bir seçim olacaktır. Gelinliğin altına dikkatleri dağıtacak ayakkabıdan yana değilim. Eğer siz ve nişanlınız aynı boylarda ise, çok hafif topuku daha şık olacaktır fakat nişanlınız sizden uzunsa tercihinizi platformdan yana kullanabilirsiniz.

7) Siyah ve beyaz

Renkli olduğu kadar siyah beyaz düğün fotoğraflarınında albümünüzde bulunması önemlidir. Sonsuza kadar şık ve klasik gösterecek siyah beyaz fotoğraflara hayranım..

8) Anın tadını çıkarın

Düğününüzde acele etmeyin. Anın tadını çıkarın, misafirlerinize gülümseyin. Unutmayın bu sizin gününüz!!

 

Benzer yazılar