Gelin & Damat Zuhair Murad 2014 Bahar Yaz Gelinlik Modelleri

Lübnanlı tasarımcı Zuhair Murad, tıpkı 2013 koleksiyonundaki gibi döktürmüş denebilir. 2013 koleksiyonunu görmeyenler için: Zuhair Murad 2013 Gelinlik Koleksiyonu

Peri masallarından çıkan tasarımların sahibi Murad, sizin hayallerinizdeki gelinliği tasarlamış olması muhtemel.

Belle518522825246

Alexia518021375241

Allegra518142715242

Amelia518248975243

Aurelia518343595244

Aurora518430335245

Diana518642195247

DianawithSkirt518764905248

Elsa52496525

Emma518999515250

EmmaavecVoile519056875251

Faun519187465252

Faunwithskirt519256415253

Felicia519363565254

Ilona51942125255

Lynn51953055256

sarina519673335257

Tiana52583523